PRODEJ OBYTNÝCH VOZŮ HOBBY

Alkovna je výklenek – prostor na spaní, zpravidla se dvěma lůžky, umístěné nad kabinou řidiče s převisem nad předním sklem a výraznou výškou. Obytná nástavba i s alkovnou využívá standardní kabiny řidiče spolujezdce a podvozku jako běžné dodávky.

Mají podobnou koncepci jako alkovny, tj. jde o obytnou nástavbu na podvozek a sériovou kabinu dodávky. Oproti „alkovnám“ mají lepší aerodynamiku, jízdní vlastnosti a nižší spotřebu.

Užívá se i název „vany“, tedy „vans“. Jde o vestavbu do standardní karoserie dodávkového automobilu, bez větších přesahů a zásahů do exterieru. Nabízí snadnější parkování a pohyblivost za cenu újmy na obytném prostoru.

O HOBBY

Více než 50 let se továrna ze severoněmeckého Fockbeku stará o to, aby cestování s karavanem bylo jednodušší, komfortnější a přinášelo radost a oddech. 

Moderně řešené půdorysy, láskyplně provedené detaily a bohaté vybavení základních verzí  – to jsou významné rysy výrobků HOBBY. Popularita značky HOBBY vynesla tohoto výrobce od zahájení výroby v roce 1967 na výsluní jedničky mezi výrobci přívěsů a obytných aut na světě. V Evropě ovládá HOBBY plnou čtvrtinu celkového trhu obytnými přívěsy i automobily. 

Tajemství úspěchu HOBBY spočívá na čtyřech pilířích:  cíleně orientovaná řešení, inovativní technika, stále moderní design a  vášnivé zaujetí pro věc. Každá nová generace karavanů HOBBY přesvědčuje zákazníky prvotřídním vybavením, kvalitou provedení a funkčností všech řešení. Není divu, že HOBBY je nejprodávanější značkou mezi karavany v Evropě.

Obytné automobily HOBBY jsou konečně v ČR.  Uzavřeli jsme pro Vás obchodní smlouvu s Hobby Wohnwagenwerk Ing. Harald Striewski GmbH a přinášíme do Brna prodej nových obytných automobilů HOBBY, servis a v blízkém budoucnu i nabídku  příslušenství. Jsme připraveni zúročit naši téměř třicetiletou zkušenost z prodeje a servisu automobilů ve Váš prospěch i při pořízení a provozu Vašeho obytného auta. 

AZ Servis, a.s.,  Brno

Výrobní závod obytných aut Hobby v německu
Výrobní závod obytných aut Hobby v německu

SERVIS OBYTNÝCH AUT

Technik servisuje obytné auto Hobby na střeše
Technik servisuje obytné auto Hobby na střeše

AZ SERVIS, a.s., Brno disponuje více než dvacetiletou zkušeností v prodeji a servisu osobních a užitkových automobilů včetně služeb STK. Rádi se postaráme i o Váš obytný automobil HOBBY jak v záručním, tak pozáručním servisu a v montáži, případně dodávce příslušenství, doplňků a originálních náhradních dílů.

Zajistíme či zprostředkujeme běžný servis motorové a podvozkové části Vašeho obytného automobilu (výměny olejů, běžné servisní práce, pneuservis, diagnostiku atd.), tak i atypické práce na obytné nástavbě (opravy oken, žaluzií a stínění, klik, čalounění, topení, elektroinstalace a vodoinstalace atd.).

Namontujeme Vám dodatečně markýzu, zpětnou kameru, střešní klimatizaci, fotovoltaický panel, satelitní přijímač a pod. Ovládáme karosářské i autolakýrnické práce.

Jsme autorizovaným servisním partnerem HOBBY Wohnwagenwerk Ing. Harald Striewski GmbH, Fockbek, Německo.

KONTAKT

Prodejní místo

Provozní doba

    Smlouva

    Ceník

    Podmínky