Obytné auto pro sportovce

Vyrazit s obytným autem na dovolenou za dobrodružstvím do přírody nebo na cesty je ideální představa dovolené mnoha z nás. Mnohem praktičtějším využitím je ale například pro sportovce.

Naši oblíbení střelci a hrdinové poslední Olympiády Jiří Lipták a David Kostelecký jsou právě jedni z nich. Při cestách na závody a soustředění potřebují nejen dopravní prostředek, ale i místo pro odpočinek a komfort, kde načerpají sílu a naberou energii před dalším závodem či tréninkem.

Karavanem za sportem

Častou cílovou destinací našich střelců je Itálie, kde je trap téměř národní sport. Z obytných aut HOBBY byli oba nadšení, protože splňují vše, co na cestách potřebují. Navíc je Itálie na karavanisty výborně připravena, a ne nadarmo je oblíbenou destinací čtyřkolých dovolenkářů. Itálie nabízí nádherné přírodní scenérie od hor a po moře a v kombinaci se svobodou a komfortem obytného auta je to dovolené snů, i když jste tu vlastně pracovně/sportovně).

Nejvhodnější pro sportovce? Alkovna!

A který model doporučujeme? Rozhodně Alkovnu. V naší skladové nabídce například OPTIMA A70 GFM ONTOUR ALKOVEN. Vévodí všem vozům svými rozměry. Pohodlné cestování i spaní je tu prostor pro 6 osob. Ať už vyrazí na cestu větší rodina nebo menší sportovní tým, vždy budou mít komfort a všichni zaručené bezpečí tříbodových pásů. Vůz nabízí prostornou obývací část z níž vede žebřík k posteli v alkovně, vytváří v srdci vozu vzdušný prostor zalitý denním světlem díky přídavným střešním oknům. Pro venkovní posezení disponuje Alkovna výsuvnou markýzou a venkovními zásuvkami, díky nimž posunete pobyt venku na další level. Navíc je zde možnost připojení venkovní sprchy. V pevném základu je zde manželská postel v zadní části vozu a dvoulůžko v alkovně nad řidičem. Součástí výbavy je matrace pro pohodlné přestavení centrálního posezení v další dvoulůžko. Promyšlená koupelna je díky skvělému designu prostorná a světlá a nabízí tak pro obytné auto nevídaný komfort. Celý vůz je chytře využit pro mnoho úložných prostorů a skříněk, rozměrnější vybavení pak hravě pojme prostorná garáž.

Mnoha dalšími superlativy by se dala Alkovna popsat, ale daleko jednodušší je přijít nás navštívit osobně a na vlastní oči si ji prohlédnout.
Domluvte si prohlídku Alkovny s naším prodejcem na tel.: 602 729 441

Proč sportovci volí HOBBY

A co oceňovali naši vítězové na HOBBY především? Pohodlné spaní, kam se „vejde i pořádný chlap“. Prostorově velkorysé a bezpečné úložné prostory, kam se vejde všechno vybavení, co na cesty potřebují. Materiály a design, díky kterému se i na cestách mohou cítit jako doma. Zateplení vozů, díky kterému ani velmi chladné počasí není překážkou pro jejich komfort. No a v neposlední řade i výsuvná markýza, kterou zase plně využijí v teplém počasí, při venkovním posezení, protože po dřině na cvičišti je relax vždy vítaný.

Smlouva

Ceník

Podmínky